Came

Came

   Компанія Came є світовим лідером на ринку автоматики для воріт, шлагбаумів, паркувальних систем тощо. 35-ти річний досвід з вдосконалення та випробування технологічних іновацій дозволяє компанії випускати високоякісну продукцію, вдало поєднюючи найкраще співвідношення ціни та якості.

   Came розробляє та виготовляє автоматику контролю доступу на власній інженерно-виробничій базі в Італії. Якість процесів управління Came підтверджено сертифікатом ISO 9001:2000, а раціональне використання матеріалів навколишнього середовища в розробках підтверджено сертифікатом ISO 14001.

   На сьогоднішній день до групи Came, яку очолює холдингова компанія, входять також два виробничі підприємства – Came Cancelli Automatici, яка розробляє, виробляє та продає автоматичні системи для дому та офісу i Urbaco, яка спеціалізується на автоматичних блокаторах та систем для контролю над міським простором, та компанія з надання сервісних послуг - Came Service Italia, яка пропонує повну консультаційну і технічну підтримку як користувачам, так і інсталяторам обладнання.

   Компанія Came має широку торгову мережу, що складається з 13 філій та більш ніж 350 дистриб’юторів, працюючих по всьому світі у тому числі і в Україні.