Partizan

Partizan

     Partizan – це перша лінія товарів для відеоспостереження, розроблена та вироблена в Україні. Будучи заснованою в 2008 році вона майже одразу зайняла одне із провідних місць на ринку відеонагляду. Специфікою використання продукції Partizan являється її розробка спеціально на території країн СНД з урахуванням кліматичних умов, специфіки кріплення та цінової політики. На сьогодні Partizan являється брендом №1 в Україні по якісному відеоспостереженні економ-класу. Широкий модельний ряд нараховує понад 50 одиниць продукції і дозволяє вибрати оптимальне по ціні та якості рішення.

     На сьогоднішній день існує дві категорії товарів – це основна серія Partizan та серія Partizan SE. Серія Partizan – це новинки галузі відеоспостереження, флагманські моделі та основний асортимент товару. З часом обладнання починає морально старішати, на зміну йому приходять новіші розробки і воно переходить в серію Partizan SE, так як по якості та технічним аспектам воно все ще спроможне задовольняти ринок. Вичерпавши себе і тут, воно знімається з виробництва. Така модель дозволяє розширити цінові межі, а покупцю, в свою чергу, не переплачувати, коли йому потрібне якісне рішення для простих завдань, які не потребують найновішого дорогого обладнання.

     Обладнання Partizan в своїй діяльності використовують великі компанії та державні установи, компанії та підприємства малого та середнього бізнесу, а також приватні особи в прибудинкових цілях. Серед компаній можна назвати такі відомі бренди, як мережа магазинів «Велика кишеня», завод «Rosava», банки «Надра» та «Укргазбанк», компанії «Верес» та «Санта Бремор», корпорація «Артеріум», мережі заправ очних станцій «Lukoil» та «Тнк», середу станов можна назвати пенитенціарну службу України, державний банк «Ощадбанк», МАУП, а також проекти, виконані на замовлення державних структур України - «Безпечне місто» в Бердянську, Херсоні, Миколаєві, Черкасах, використання продукції в київській фан-зоні Євро-2012 для забезпечення порядку. Продукцію також використовують і в промисловості, - на бурових вишках для вдобування газу, в умовах екстремальних температур та великої запиленості на коксонавантажувальних машинах металургійних заводів України.

     На основі продукції Partizan будують складні системи відеоспостереження, які по своїм характеристикам та надійності не поступаються дорогим аналогам. Гнучкість ціни та якість продукції дозволяють підлаштуватись під потреби будь-якого клієнта та забезпечувати роботу при різних умовах використання продукції.