ACTi представляє рішення підрахунку людей для допомоги торговому сектору

ACTi представляє рішення підрахунку людей для допомоги торговому сектору в оптимізації роботи торгових точок і підвищення їх ефективності. Дане рішення дозволяє отримати дані про потік людей для виявлення поведінки покупця, оцінити вкладення в рекламу, а також видає цінну інформацію, що дозволяє оптимізувати графік роботи співробітників або поліпшити планування магазину.

Детальніше...

Оновлення турнікету марки Форма® Серії Бізант

Традиційна форма турнікета залишилася без змін, змінилася індикація, відтепер вона символьниа, й більш зрозуміла для користувача.

Особливістю турнікетів Форма є їх надійність і функціональність. Так вони можуть працювати від пульта (або радіо-пульта), в складі автономної системи або інтегрованої системи безпеки STOP-Net, або ж в складі будь-якої іншої СКД

 

Компанія Axis виходить на ринок засобів контролю доступу

Компанії Axis Communications виходить на ринок засобів контролю фізичного доступу, випускаючи дверний контролер з вбудованим програмним забезпеченням на базі мережевих технологій. Новий мережевий дверний контролер AXIS A1001 стане відмінним доповненням до асортименту новаторських засобів мережевого відео компанії Axis і надасть партнерам і кінцевим користувачам унікальні можливості з точки зору системної інтеграції.

 

Детальніше...

Gazer представив асортимент систем відеоспостереження на базі AHD і HD-TVI технологій

Компанія Gazer представила на ринку відеоспостереження обладнання, побудовані на технологіях нового покоління AHD і HD-TVI. Ключова перевага даних стандартів -висока роздільна здатність 720p / 1080p, яка поєднується з простотою установки і низькими вимогами до каналу передачі відеосигналу.

Детальніше...

I27: перша в світі корпусна камера з 4MP сенсором і 30-ти кратним оптичним збільшенням

 

Компанія ACTi представляє першу у світі корпусні IP-відеокамеру I27 з 4 мп. сенсором і 30-ти кратним оптичним збільшенням, призначеної для організації зовнішнього і внутрішнього відеоспостереження.

Детальніше...