032 2362140 | 032 2362141
Понеділок - П`ятниця 09-18
Львів
вул. Пасічна 67

Аксесуари

Декодер радіочастоти AF43S

Декодер радіочастоти AF43S

Всі панелі керування CAME обладнані вбудованим радіо приймачем. В залежності від типу та частоти дистанційного керування яке використовується, інсталятор встановлює відповідний радіодекодер.

Зовнішній універсальний приймач RE432

RE432

Зовнішній універсальний двоканальний приймач в захищеному корпусі. Завдяки приймачу RE432 можна керувати автоматикою інших виробників, використовуючи пульти дистанційного керування САМЕ.

Антена TOP-A433N

TOP-A433N

Антена TOP-A433N використовується для посилення сигналу, що надходить від пульта дистанційного керування на приймач блоку керування автоматикою для воріт. Установку антени рекомендується проводити на всіх пристроях, які використовують радіокерування через пульти дистанційного керування на частоті 433МГц.

AF43TW декодер радіочастоти TWIN

AF43TW декодер радіочастоти TWIN

Одноканальний декодер радіочастоти використовується для прийому сигналу на частоті 433,92 МГц. і підпримкою технології KEY CODE. Сумісний з пультами САМЕ серії TWIN.

TOP-432EE

Пульт двоканальний TOP-432EE

Пульт дистанційного керування TOP-432EE 2-х канальний, 433 МГц слугує для дистанційного керування автоматикою різного типу.

Оснащений двома кнопками, завдяки яким можна керувати двома автоматичними пристроями, наприклад в’їзними та гаражними воротами.

TOP-434ЕЕ

Пульт чотирьохканальний TOP-434EE

Пульт дистанційного керування TOP-434EE 4-х канальний, частота 433 МГц Пульт дистанційного керування TOP-434EE слугує для дистанційного керування автоматикою різного типу.

TWIN2

Пульт двоканальний TWIN2

Пульт дистанційного керування 2-х канальний KEY Code

Пульт дистанційного керування TWIN2 слугує для дистанційного керування автоматикою різного типу.

TOPD4R

Пульт чьотирьохканальний TOPD4R

Пульт дистанційного керування 4-х канальний, Rolling Code, з частотами 433,92 МГц і 868,35 МГц.

Дальність дії пульта — до 200 метрів в межах прямої видимості. Якісний і міцний пластик дозволяє пульту довго залишатися в робочому стані та зберігати зовнішній вигляд, навіть при інтенсивній експлуатації.

Фотоелемент із бездротовим передавачем DBC01

Фотоелемент із бездротовим передавачем DBC01

DBC бездротові фотоелементи (1 приймач + 1 передавач з елементами живлення) використовуються для контролю наявності транспортного засобу в отворі воріт або шлагбаума. DBC застосовують для установки в місцях, де неможливо прокласти кабель.

Інфрачервоний фотоелемент DIR10

Комплект інфрачервоних фотоелементів DIR10

Фотоелементи DIR-10 призначені для забезпечення безпеки в отворі воріт. Дальність дії — 10 м. Оснащені технологією визначень перешкод у реальному часі для виключення помилкових спрацювань.

DELTA-E універсальний фотоелемент 12/24В

DELTA-E універсальний фотоелемент з живленням 12/24В

Фотоелементи DELTA-E використовуються для контролю безпеки в отворі воріт або шлагбаума. Максимальна дальність дії — 20 м.

Стійка для фотоелемента DIR-CG

DIR-CG стійка для установки фотоелементів серії DIR.

Стійка виготовлена з ПВХ, кольору RAL9006.

KLED

KLED — лампа сигнальна світлодіодна.

Сигналізує про початок відкривання/закривання воріт або шлагбаума. Кріплення сигнальної лампи передбачено на горизонтальну площину, проте завдяки спеціальному кронштейну KIAROS є можливість монтажу на вертикальну площину колони воріт або стіни.

SMA

Контролер індукційної петлі

SMA пристрій виявлення транспортного засобу індукційного типу. Управляє одним індукційним контуром, який розташовується у вигляді петлі під проїжджою частиною.

KLED 24

KLED24 — лампа сигнальна світлодіодна.

Застосовується в автоматичних системах із живленням 24В. Сигналізує про початок відкривання/закривання воріт або шлагбаума.

DD-1KA

DD-1KA — сигнальна лампа янтарного кольору

Dadoo — це нова світлодіодна лампа з оригінальним дизайном! Інноваційна форма, простота, практичність і швидкість монтажу — головні переваги цієї серії.

DD-1KB

DD-1KB — сигнальна лампа синього кольору

Dadoo — це нова світлодіодна лампа з оригінальним дизайном! Інноваційна форма, простота, практичність і швидкість монтажу — головні переваги цієї серії.

SMA 2

Контролер індукційної петлі з 2ма контурами

SMA2 пристрій виявлення транспортного засобу індукційного типу. Управляє двома індукційними контурами, які розташовуються у вигляді петлі під проїжджою частиною.