032 2362140 | 032 2362141
Понеділок - П`ятниця 09-18
Львів
вул. Пасічна 67

AMP NETCONNECT

       Amp Netconnect являється однією із найбільших світових виробників пасивного мережевого обладнання – структурованих кабельних систем (СКС) а також їх компонентів. По даних організації BSRIA (Building Services Research and Information Associates) – експерта на ринку СКС, компанія Amp Netconnect займає лідируючу позицію на світовому ринку СКС та одне з перших місць практично у всіх країнах світу. На сьогоднішній день компанія входить в склад американського холдингу TE Connectivity, який об’єднює більш ніж 40 великих фірм, що займаються електричними, електронними та оптичними роз’ємами та кабелями для різних галузей промисловості.

     Amp Netconnect має в своєму асортименті повний спектр кабелів різного назначення, з’єднювачі і шнури, комутаційні розетки та панелі, монтажні шафи, стійки, що в сукупності дозволяє будувати повністю сумісність всіх компонентів СКС та гарантовану його відмовостійкість та гарантовану якість роботи впродовж довгого часу експлуатації. Всі виробничі потужності компанії є сертифікованими і відповідають всім вимогам Міжнародного, Європейського та Американського стандартів СКС.

     Випуск компанією своєї продукції може похвалитися не тільки своєю відмово- та зносостійкістю, а й своєю програмою виробництва, яка дозволяє контролювати рівень якості на стійкому рівні з наперед заданим рівнем браку, навіть до значень «3,4 браку на мільйон випущеної продукції».

     Про якість продукції свідчить також і робота сервісного центру Amp Netconnect. Кабельні системи, установлені системним партнером, отримують 25-річну розширену компонентну гарантію, а якщо роботи проводила компанія-партнер по інсталяції – то і 25-річну Розширену компонентну та системну гарантію.