032 2362140 | 032 2362141
Понеділок - П`ятниця 09-18
Львів
вул. Пасічна 67

Автоматичні шлагбауми та бар'єри

Головна / АвтоматикаАвтоматичні шлагбауми та бар’єри

    CAT-X

 Ланцюговий бар’єр САТ — це чудовий варіант для обмеження доступу, там де звичайний шлагбаум не відповідає естетичним вимогам. Унікальний дизайн дає можливість легко вписатися як в історичний центр, так і в сучасну архітектуру. Конструкція бар’єру складається зі стійки з приводом і вбудованою панеллю керування, стійки з противагою, ланцюга потрібної довжини та жолоба для ланцюга.

    G4040

 Шлагбаум CAME G4040 серії GARD4 входить до дизайнерської серії шлагбаумів CAME — зовнішній вигляд яких ідеально підходить для сучасної архітектури.
Конструкція шлагбаума розрахована на інтенсивну експлуатацію, він може використовуватися, як на платних великих паркінгах торговельних центрів та спортивних спорудах, так і на невеликих прибудинкових стоянках .

    Unipark

  Unipark — унікальний автоматизований пристрій резервування індивідуального паркувального місця від CAME.
Тепер доступом до свого паркувального місця можна керувати пультом ДК не виходячи з авто.  

   Unipark L

Unipark L — унікальний автоматизований пристрій резервування індивідуального паркувального місця від CAME.
Тепер доступом до свого паркувального місця можна керувати пультом дистанційного керування не виходячи з авто.

   G2080

Шлагбаум CAME GARD 8 представлений моделлю G2080, входить до дизайнерської серії шлагбаумів CAME — зовнішній вигляд ідеально підходить для сучасної архітектури.
Шлагбауми GARD 8 використовуються для проїздів шириною від 4,0 до 7,6м і є ідеальним рішенням для керування вантажопотоком у промислових зонах та логістичних центрах.

   G5000X

Шлагбаум CAME G5000X з довжиною стріли до 6,5 метрів відтепер теж в українських кольорах
Ця модель — ідеальне рішення для промислових об’єктів і паркінгів з високим навантаженням.
Корпус та інші елементи конструкції виготовлені із оцинкованої сталі та маю фінішне полімерне покриття. G5000X не схильний до корозії і зберігає свій привабливий вигляд на протязі багатьох років.

   G3250

Шлагбаум CAME G3250 з довжиною стріли до 4-х метрів прийшов на заміну моделі G3750. Завдяки своїй універсальності — це бестселер на ринку шлагбаумів. Особливість шлагбаума — його жовто-синій колір, який спеціально використовується враховуючи місцеві побажання . Шлагбаум комплектується стрілами різної форми: круглої, овальної з можливістю встановлення світлодіодного підсвічування.

   G3250 LED

Шлагбаум CAME G3250 LED з довжиною стріли 4 метри прийшов на заміну моделі G3750.
Жовто-блакитна кольорова комбінація шлагбаума G3250 відповідає кольорам українського прапора та ексклюзивно продається тільки в Україні.
Шлагбаум комплектується зі стрілою овальної форми та світлодіодним підсвічуванням LED Duralite.

     

 GARD 3

GARD 3 — високошвидкісний шлагбаум від CAME. Найбільш швидкодіючий шлагбаум у лінійці GARD — час відкривання на 90 градусів — лише 0,9 секунд. Правильний вибір для великих парковок аеропортів, вокзалів, а також для в’їздів на платні дороги та інші об’єкти де швидкість руху має велике значення.