032 2362140 | 032 2362141
Понеділок - П`ятниця 09-18
Львів
вул. Пасічна 67

AXIS COMMUNICATION

    Axis Communications – світовий лідер в області відео обладнання, а також ведучий незалежний розробник та постачальник серверів друку, власне з яких і почалася історія компанії майже 30 років назад. Компанія спеціалізується на професіональних мережевих відео рішеннях для систем безпеки, моніторингу та контролю. Все обладнання повністю розробляється компанією власноруч та дозволяє швидко та надійно підключити обладнання в мережі різних рівнів складності та різних виробників.

      Компанія має торгових представників у 40 країнах, з чисельністю 1100 працівників, а глобальні партнерські зв’язки та ринки продажу продукції охоплюють більш ніж 180 країн. На ринку мережевих технологій відеоспостереження країн Європи, Африки та Близького Сходу частка Axis становить 46%.

     Обладнання компанії а також рішення, запропоновані нею, використовуються для аеропортів, банків, промислових об’єктів, закладів освіти та охорони здоров’я. Обладнання компанії використовують такі відомі бренди, як ABC News, AT&T, ВВС USA, Ford, General Motors, Pepsi, , Microsoft, NASA, Harvard Business School, General Electric, Boeing, міжнародні аеропорти в Сіднеї (Австралія) и Сан-Франциско (США). Крім того, у багатьох країнах компанія приймає участь у таких проектах, як «Безпечне місто»( втому числі і в Україні), завданням якого є забезпечення контролю в громадських містах тощо.