032 2362140 | 032 2362141
Понеділок - П`ятниця 09-18
Львів
вул. Пасічна 67

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

      Система відеонагляду є повноцінною одиницею контролю та безпеки на підприємстві чи організації, а тому до його встановлення потрібно віднестися з повною серйозністю.

     Дуже часто приходиться бачити картину, коли власники фірм закуповують дешеве обладнання фіктивного виробника, проводять монтажні роботи без належної на це підготовки та рівня знань, мотивуючи свої дії вірою в чесність та порядність працівників, надійність замків та сигналізації.

     Сучасні технології відеоспостереження дозволяють використовувати його значно ширше, ніж контроль за працівниками. Вони дозволяють підтримувати порядок, довести вину чи навпаки, виправдати підлеглого, вести контроль за підлеглою територією будучи у відрядженні в іншій області, чи навіть країні, а інтеграція відеонагляду з іншими системами безпеки дозволить своєчасно попередити Вас та органи правопорядку про злочинні дії, та вберегти Ваш бізнес від посягань злочинців.

    Хороша система відеонагляду завжди стоїть на трьох китах – якісному обладнанні, правильному налаштуванні системи та професійних монтажних роботах, і якщо для виконання перших двох пунктів все-таки закликають спеціалістів, то на монтажні роботи, як правило, не приділяють належної уваги. Хоча і тут є над чим попрацювати. Правильно спроектований та професійно виконаний проект дозволяє розставити камери під правильним кутом на таких позиціях, щоб при найменших затратах охопити найбільшу за розміром площу, добитися якості передачі даних та стабільності роботи системи, а також зробити все якісно та за технічними нормами, унеможливити стороннє підключення або втручання і при цьому естетично вписати систему в фасад будинку, не спотворюючи його зовнішнього вигляду.