032 2362140 | 032 2362141
Понеділок - П`ятниця 09-18
Львів
вул. Пасічна 67

CDVI

     Компанія CDVI займає чільне місце серед компаній, спеціалізацією яких є розробка та виготовлення систем контролю та управління доступом. Будучи заснованою в 1985 році, сьогодні вона представляє з себе групу з 20 дочірніх підприємств по всьому світу. Штат працівників нараховує близько 240 людей, половина з яких знаходиться в Франції, де і розташована штаб-квартира компанії.

     Група CDVI пропонує широкий асортимент продукції на ринку контролю доступу, дозволяючи надати необхідний рівень захисту замовнику у будь-якому випадку, чи це приватний дім, комерційна організація або промисловий об’єкт.

     На ринку контролю доступу в час, коли з кожним днем розвиваються не тільки способи захистити кого-небудь або що-небудь, а й здійснити взлом цього захисту, єдиний спосіб протистояти зловмисникам – це постійно розвиватись та вдосконалюватись. Ось чому в CDVI більш ніж 20% працівників займаються дослідженням та розробкою нових технологій, постійно випускаючи нову продукцію і вдосконалюючи ту, яка була вже випущена, щоб іти в ногу з часом і водночас попереду інших. В результаті цього компанія є власником близько 2500 патентів.

     Системи контролю доступу CDVI використовують такі компанії, як AT&T Telecommunication, Bombardier і Linksys, вони використовуються в найбільших готелях Канади «Concord Pacific», аеропортах Airport El. Venizelos і Axonn Airlines (Греція), в будинку компанії Olympic Village – організатора Олімпійських ігор, в центральному приміщенні банку Attica Bank тощо.