032 2362140 | 032 2362141
Понеділок - П`ятниця 09-18
Львів
вул. Пасічна 67

СИСТЕМИ ОГОРОЖ

   Ласкаво просимо в світ огорож!

Огорожа визначає межі вашого простору. Гарантуючи безпеку, вона стоїть на сторожі домашнього затишку. Існують десятки візерунків, які будуть гарно поєднуватися як з традиційними, так і сучасними будівлями. В’їзні ворота і хвіртки забезпечують контроль доступу на вашу ділянку. Відкрийте для себе престижні, функціональні і довговічні системи огорож!

   ПРОДУМАНА КОНФІГУРАЦІЯ – ФУНКЦІОНАЛЬНА КОМПЛЕКСНА СИСТЕМА
Огорожі WIŚNIOWSKI підходять для будь-якого користування. Це комплексна система, що включає ворота, хвіртки, стовпчики та інші додаткові аксесуари, які можна об’єднувати в залежності від особливостей ділянки. Ідеально підібрані комплектуючі гарантують легкий і швидкий монтаж, а головне – дозволяють домогтися бездоганного візуального ефекту уздовж всієї лінії огорожі. Огородження WIŚNIOWSKI – це не тільки функціональність і безпека, а й широкий вибір доступних моделей і варіантів виконання, яке гарантує, що ваше володіння набуде свій неповторний характер.

Функціональність в’їзду і надійний контроль доступу на ділянку багато в чому залежать від правильного вибору в’їзних воріт.
Залежно від характеру володіння можна вибрати традиційні двостулкові ворота або більш зручне рішення – відкатні ворота. Самонесуча конструкція воріт забезпечує плавну роботу в будь-яких умовах. Такі ворота – це синонім надійності, вони можуть бути як ручними так і з автоматичним приводом. Автоматичні ворота оснащуються сигнальною лампою і датчиком перевантаження. Додатково ворота можуть бути обладнані фотоелементами і планками безпеки. Ворота виготовляються в повній відповідності з жорсткими вимогами стандартів безпеки та мають маркування знаком СЕ.

Ми пропонуємо ворота WIŚNIOWSKI та власного виготовлення, для монтажу і нормальної експлуатації яких використовується тільки найякісніша італійська фурнітура від компанії Rolling Center. Вона виконується з міцного металу з антикорозійними властивостями. Фурнітура від цієї компанії не деформується і підходить для використання при морозах нижче -30 ° С. Практично всі відкатні ворота автоматизуються за допомогою продукції італійської компанії CAME. Цей виробник випускає найкращі електроприводи, пропонує широкий асортимент додаткових аксесуарів. Автоматика від CAME має гарантійний термін штатної роботи мінімум 10 років. В компанії “Паралель-Львів” ви можете замовити відкатні ворота, які гарантовано комплектуються тільки справжніми аксесуарами з довговічних матеріалів, розрахованих на великі вагові навантаження. Вся продукція від CAME і Rolling Center сертифікована і має гарантію. На фурнітурі є клеймо, яке підтверджує її оригінальність. Самі ворота пофарбовані за спеціальною німецькою технологією. Завдяки цьому вони мають універсальний антикорозійний захист.

   НАДІЙНІСТЬ І ТЕХНОЛОГІЯ
Сталь – це дуже міцна сировина, що є одним з основних конструкційних матеріалів в будівництві. Ми використовуємо фізичні, механічні та технологічні властивості тільки високоякісної сталі. Саме тому комплектуючі наших огорож відрізняються високою стабільністю і міцністю.

Тільки огорожі з надійним захистом від корозії гарантують спокій на довгі роки. Такі огорожі не вимагають регулярного фарбування, підтверджуючи правильність зробленого вибору. Для виготовлення огорож WIŚNIOWSKI використовується найбільш міцний матеріал – сталь, захищаємо її від корозії, застосовуючи найкращий з доступних на ринку метод гарячого цинкування, а потім додатково підсилюємо захист, завдаючи порошкове покриття. Цинкування і фарбування в системі DUPLEX відбувається на технологічні лінії, розроблені спеціально для виробництва огороджень WIŚNIOWSKI, а це значить, що процес контролюється на кожному етапі. На підтвердження високої якості ми надаємо десять років гарантії на антикорозійне покриття сталевих елементів огорож.

   КОЛЕКЦІЇ ДЛЯ ВАС
Наші колекції відображають ідею, в якій огорожа стає важливим елементом при створенні навколишнього простору. Кожна з них відрізняється унікальним дизайном, продуманим таким чином, щоб полегшити процес підбору огорожі до архітектури об’єкта. Завдяки цьому ми досягаємо гармонії стилю. Серед величезного розмаїття можна знайти моделі, що нагадують традиційну художню роботу по металу (Lux, Vario), класичні (Classic,Basic) та стильні форми (Style), а також модерністські моделі (Modern), що відображають сучасні напрямки в архітектурі. Повна свобода в стилізації дозволяє підкреслити особливий характер кожного володіння.

   Ми надаємо весь спектр послуг з поставки, монтажу воріт та огорож. Звертайтеся до нас, щоб придбати або отримати консультацію.