032 2362140 | 032 2362141
Понеділок - П`ятниця 09-18
Львів
вул. Пасічна 67

ГАРАЖНІ ВОРОТА

   Гаражні ворота по типу поділяються на секційні, ролові, підйомно-поворотні, двостулкові та відкотні підвісні ворота, по призначенню: для дому (приватні будинки, котеджі) і для промисловості (промислові об’єкти, автосервіси, автомийки, підземні гаражі та паркінги). Ми пропонуємо ворота польского виробника WIŚNIOWSKI.

   WIŚNIOWSKI – це більше ніж 25-річний досвід роботи, це якість і високі європейські стандарти, а постійне вдосконалення технологій і виробничих ліній сприяють створенню виробів самого високого класу.

   СЕКЦІЙНІ ВОРОТА – сучасні елегантні ворота що відкриваються вертикально або горизонтально, вони являють собою з’єднані петлями панелі, що пересуваються по направляючих, при відкриванні воріт панелі одна за одною розміщуються під стелею або стіною, не вимагаючи додаткового простору перед воротами.Це найбільш практичне рішення для Вашого гаражу, це теплі ворота, призначені зокрема для установки в опалювальних гаражах. Ворота серій PRIME, UniTherm, UniPro для дому, та MakroPro INVEST, MakroProALU INVEST, MakroPro, MakroPro ALU, MakroTherm для промисловості.

   РОЛОВІ ВОРОТА – це альтернатива секційним воротам. Завдяки можливості установки всередині і зовні дані ворота дозволяють економити максимум простору. Полотно воріт (виконано з алюмінієвих профілей, заповнених вспіненим поліуретаном) намотується на привідний вал, що розміщений в коробі. Монтаж алюмінієвих направляючих виконується на краю проєму, направляючі оснащені ущільнювачем, перший нижній профіль має камерний ущільнювач, що прилягає до підлоги. Щоб додатково освітити темне приміщення, варто подумати про ворота з зашкленими профілями, таке рішення дозволить економити електроенергію і контролювати територію перед воротами без їх відкриття. Також це покращує зовнішній вигляд воріт. Пропонуємо рулонні ворота BR-77s, BR-77s, BR-100.
 
 

   ПІДЙОМНО-ПОВОРОТНІ ВОРОТА – це один з найбільш популярних видів воріт на ринку. Проста конструкція і перевірені технічні рішення гарантують безперебійну роботу воріт. Стулка ворітвиконана із сталевого оцинкованого профільного листа Т-10 з вертикальним, горизонтальним і діагональним заповненням, або з перфорованого оцинкованого сталевого листа, елементи рами з’єднані між собою за допомогою болтових з’єднань, профілі стулки з’єднані за допомогою спеціальних елементів, система пружин, що допомагає піднімати і опускати стулку воріт, пружини захищені спеціальними втулками. Комплект спеціально підібраних натяжних пружин, які врівноважують вагу полотна воріт, прикриті захисними втулками, що оберігають від защемлення пальців, підшипникові ролики гарантують багаторічну і тиху роботу. Можна замовити ворота з теплоізоляцією. Полотно воріт виготовлено з сталевого профільного листа Т-10, що гарантує відповідну стабільність покриття.

 РОЗПАШНІ ВОРОТА – це найбільш економічне рішення для закриття гаража. Низьку ціну і безперебійну роботу гарантують прості і в той же час перевірені рішення. Характеристика: рама і стулка виконані з оцинкованих сталевих профілів без терморозриву, стулка виконана з оцинкованого сталевого профільного листа Т-10 з вертикальним, горизонтальним і діагональним заповненням, елементи рами з’єднані між собою за допомогою болтових з’єднань, обмежувач відкриття стулки, упор, що обмежує неконтрольоване закривання стулки воріт, обмежувач петель, що оберігає стулку від спадання з петель. Функціональність і безпека: обмежувач петель – оберігає від несанкціонованого зняття стулки воріт з петель, обмежувач відкриття – охороняє полотно воріт від надмірного їх відкривання, упор – охороняє ворота перед неконтрольованим закриттям, ворота в версії з утепленням – можна замовити для поліпшення теплоізоляції гаража, ригелі – встановлюються в чотирьох точках (зверху і знизу стулки), забезпечують захист перед непрошеними гостями.

     ПЕРЕВАНТАЖУВАЛЬНІ СИСТЕМИ – пропонуємо широкий асортимент продуктів в області перевантажувальної техніки, включаючи ворота, вирівнюючі платформи, герметизатори отвору і додаткове обладнання. Виробництво всіх елементів здійснюється із застосуванням матеріалів найвищої якості і найсучасніших технологій. Усі пропоновані продукти відповідають вимогам прийнятих норм по експлуатації та безпеки.
Доклевелери призначені для компенсації різниці в висоті підлоги складу і кузова вантажного автомобіля. Ми пропонуємо перевантажувальні мости від провідних світових виробників компаній LOADING SYSTEMS (Нідерланди), ALBANY (Німеччина).
  Докшелтери компанії WIŚNIOWSKI – це високоякісні продукти з хорошими експлуатаційними характеристиками і тривалим терміном служби. Докшелтери допомагають обмежити енергоспоживання, надійно захищають товари і збільшують комфорт роботи персоналу.   
  Докшелтери виготовляються з високоміцних матеріалів, стійких до впливаю випромінювання УФ і екстремальних температур, вони зберігають естетичний зовнішній вигляд протягом довгого часу, а їх окремі елементи не піддаються деформації.
Направляючі для коліс забезпечують безпечне і точне паркування транспортного засобу в місці проведення вантажно-розвантажувальних робіт, вони виключають можливість пошкодження місця навантажувальних робіт, складського приміщення, а також транспортного засобу.
Бампери поглинають силу і амортизують удар транспортного засобу до вантажно-розвантажувальної рампи.
 

Ми надаємо весь спектр послуг з поставки та монтажу воріт та обладнання для складу. Звертайтесь до нас, щоб отримати консультацію або пораду.