032 2362140 | 032 2362141
Понеділок - П`ятниця 09-18
Львів
вул. Пасічна 67

Hanwha Techwin

     Компанія Samsung вже багато років розробляє та вдосконалює найновіші технології для професіональних систем безпеки. У 2008 було прийнято рішення створити окремий підрозділ та збільшити свої позиції на європейському ринку. Штаб-квартиру розмістили у Великобританії, а офіси розмістили у багатьох країнах Європи.   У 2010 році системи безпеки були передані з Samsung Electronics в Samsung Techwin Techwin для створення єдиного підрозділу систем безпеки Samsung та єдиного міжнародного бренду систем безпеки. Samsung Techwin була створена в 1977 р. як підрозділ Samsung Group. Вона представляє продукцію для європейського ринку споживчих, професійних та промислових систем безпеки.

    Обладнання компанії використовується в сфері безпеки для транспорту, організації безпеки та контролю доступу складів, магазинів та комерційних приміщень, промислових об’єктів, державних установ, систем інженерного забезпечення. Samsung Techwin постачає на ринок великий асортимент обладнання для вирішення широкого спектру практичних завдань, які включають в себе аналогові та мережеві ІР системи відеоспостереження, контроль доступу, охоронну сигналізацію. Продукцію можна використовувати в розробці систем безпеки як для невеликих систем малого та середнього бізнесу або домашнього використання, до масштабних, які можуть об’єднювати велику кількість об’єктів розкиданих територіально із створенням єдиного централізованого центру управління.

    Будь-яка продукція Samsung Techwin має високі характеристики і якість. Так абсолютно весь асортимент відеокамер мають високе розширення (530-570 ТВЛ), що дозволяє отримувати високоякісне чітке зображення. Камери також можуть працювати в режимі «День-Ніч», мають надчутливу матрицю, що дозволяє їм «бачити» при нульовому освітленні без використання будь-яких інфрачервоних датчиків.