032 2362140 | 032 2362141
Понеділок - П`ятниця 09-18
Львів
вул. Пасічна 67

HIKVISION

   Hikvision – провідний світовий постачальник інноваційних продуктів і систем безпеки. Заснована в 2001 році, компанія пройшла шлях від невеликої організації зі штатом 28 осіб до глобальної корпорації, яка нараховує понад 25 000 співробітників і 10 000 інженерів R & D. Завдяки сильній команді розробників і безперервного впровадження інновацій компанія протягом кількох років займає лідируючі позиції на ринку систем відеоспостереження та безпеки.
   Комплексні продуктові рішення Hikvision включають в себе: системи відеоспостереження, відео стіни, СКУД, домофони, охоронні сигналізації. Hikvision просуває ключові технології кодування аудіо і відео, обробки відеозображення і зберігання даних, а також такі перспективні технології, як хмарні обчислення, big data і deep learning (глибоке навчання). Крім ринку відеоспостереження Hikvision пропонує рішення для розумного будинку, промислової автоматизації та робототехніки відповідно до своєї довгострокової стратегії розвитку.
   Глобальна мережа Hikvision представлена ​​головним офісом в Китаї і 37 торговими представництвами в країнах Європи, Азії та Америки. Продукція Hikvision успішно застосовується в більш ніж 150 країнах.
   Динамічне зростання і унікальна продукція дозволяють Hikvision залишатися виробником обладнання для відеоспостереження №1 в світі (згідно дослідження IMS Research «World Market for CCTV and Video Surveillance Equipment Report»). Компанія протягом кількох років входить в рейтинг A & S Security 50, що включає 50 кращих компаній на світовому ринку безпеки (№1, в категорії “Відеоспостереження”). Ринкова капіталізація Hikvision на фондових біржах становить $ 12.1 мільярдів.