032 2362140 | 032 2362141
Понеділок - П`ятниця 09-18
Львів
вул. Пасічна 67

LG ERICSSON

    LG-Nortel представляє собою спільне підприємство компаній LG Electronics та Nortel, засноване у 2005 році. Компанія впроваджує в життя передові розробки в галузях телекомунікаційного обладнання та мережевих рішень в сфері дротових та бездротових технологій зв’язку, орієнтованих на постачальників послуг та корпоративних клієнтів по всьому світі.

     LG-Nortel розробила ряд IP-телефонів (MGCP / SIP / H.323), а також мережеве та станційне обладнання, відеотелефони (SIP), сумісні з обладнанням інших виробників та різними рішеннями в сфері VoIP IP Centrex, обладнання в сфері мережевих LAN комутаторів для дому та малих підприємств. У 2008 році LG-Nortel придбала компанію Novera Optics розробника волоконно-оптичного доступу рішень, які розширюють можливості АТС станцій з використанням високошвидкісного Ethernet з’єднання. На сьогодні LG-Nortel налічує близько 1500 співробітників з центрами по всьому світу.

     LG-Nortel постачає на ринок міні АТС рішення для бізнесу любого масштабу – від невеликого офісу до великих корпорацій, розкиданих територіально, та програмуючи їх під конкретні потреби користувача.