032 2362140 | 032 2362141
Понеділок - П`ятниця 09-18
Львів
вул. Пасічна 67

MILESTONE

    Milestone Systems являється піонером і світовим лідером в розробці програмного забезпечення з відкритою архітектурою, на базі якого створюються охоронні системи IP-відеоспостереження будь-якого масштабу та складності. Якість і надійність програмного забезпечення Milestone Systems підтверджується понад 100 000 інсталяціями в 110 країнах світу, а також роками їх успішної експлуатації.

     Компанія була заснована в 1998 році в Данії, а перший свій продукт представила через рік на міжнародній виставці CEBIT. В часи аналогових рішень, коли можливості цифрових систем ніхто серйозно не вірив, не небагато компаній зважилося вкладати свої кошти в програмне забезпечення ІР-відеоспостереження. Сьогодні, коли ситуація на ринку змінилась, досвід, набутий Milestone Systems дозволяє їй успішно йти вперед та динамічно розвиватись.

     Milestone Systems розробляє програмне забезпечення не тільки для ІР-відеоспостереження. Крім функцій перегляду і запису відео на носії ПЗ Milestone підтримує всі необхідні функції для настройки, контролю та управління фіксованими та поворотними ІР-камерами. Відкрита архітектура дозволяє інтегрувати ПЗ Milestone з широким спектром обладнання, серед якого більше 1000 моделей ІР-камер та відео декодерів від більше 100 світових виробників. Крім того, інтерфейси (АРІ) мають сумісність з системами інших виробників та дозволяють інтегрувати системи розрахункових терміналів, торгових автоматів, систем управління доступом, освітлення, опалення, вентиляції і кондиціонування повітря, пожежної сигналізації, системи аналізу тощо.

     До найбільш великих відео систем на базі ПЗ Milestone Systems являються англійські офіси компаній ВВС і JVC, торговий центр ІКЕА в Делфті (Нідерланди), центральний госпіталь в місті Нью-Йорк, аеропорти в США, завод Volvo в Швеції, мережа ресторанів МcDonalds в Копенгагені, компанію Яндекс, а також багато університетів, готелей, підприємств оптової та роздрібної торгівлі, компаній та організацій з надання різних послуг у всіх куточках світу.