032 2362140 | 032 2362141
Понеділок - П`ятниця 09-18
Львів
вул. Пасічна 67

Нову IP-камеру відеонагляду Wisenet TNO-7180R представила компанія Hanwha Techwin

Нову IP-камеру відеонагляду Wisenet TNO-7180R представила компанія Hanwha Techwin. Вона призначена для використання у комплексах контролю ситуації на дорогах. Камера дозволяє при великих швидкостях автомобілів розпізнавати їх номери та фіксувати порушення правил дорожнього руху за складних погодних умов. Для цього камера має високу роздільну здатність і може вести швидкісну зйомку.
Роздільна здатність нової камери становить 3 мегапікселі, а частота кадрів – 60 к/с. У камері використовується глобальний затвор (Global Shutter). Це означає, що різні точки матриці експонуються одночасно, а не по черзі, як у випадку ковзного затвора (Rolling Shutter). При глобальному затворі без спотворень знімаються ті об’єкти, які рухаються з високою швидкістю. Висока частота кадрів 60 к/с навіть при максимальній роздільній здатності досягається при використанні будь-якого кодека – H.265, H.264, MJPEG. Ефективність застосування кодеків H.265 та H.364 підвищується за допомогою фірмової технології WiseStream II.

У новій телекамері встановлено моторизований варіофокальний об’єктив із 18-кратним зумом. Його фокусна відстань змінюється від 6,8 до 120 мм. В об’єктиві використовується автодіафрагма з керуванням постійного струму. Спростити фокусування камери до одного натискання кнопки задньої панелі допомагає функція Simple Focus.

Вбудована в камеру ІЧ-підсвічування має дальність 50 м. При складному освітленні, у тому числі за несприятливих погодних умов, для розширення динамічного діапазону телекамери може використовуватися режим подвійного затвора (Double Shutter).


Підвищити ефективність відеоспостереження допоможуть наявні у IP-телекамери функції відеоаналітики. У їхньому числі — виявлення руху, входу об’єкта в зону, перетину віртуальної лінії, появи та зникнення предметів, а також «святкування». Визначається напрямок руху, знаходяться обличчя та туман у кадрі, детектуються спроби вивести камеру з ладу та її розфокусування. Виконується цифровий автотрекінг об’єктів. Є також аудіоаналітика.

 

У IP-телекамері можна встановити картку пам’яті ємністю до 256 Гбайт. Живлення подається на камеру за технологією HPoE або від джерела постійного струму 12 В.
Від пилу та вологи камера захищена за стандартом IP66, від удару – по IK10 та NEMA 4X. Робочий діапазон температур – від -40 до +55°C. Новинка знайде застосування у комплексах, які дорожня поліція використовує для контролю за ситуацією на магістралях.