032 2362140 | 032 2362141
Понеділок - П`ятниця 09-18
Львів
вул. Пасічна 67

Axis Communications представила три нові панорамні камери

          Компанія Axis Communications оголосила про випуск трьох нових панорамних камер AXIS M4308-PLE, AXIS P3727-PLE, AXIS P3818-PVE. Вони підтримують потужні аналітичні програми безпосередньо на пристрої та містять модуль обробки даних з технологією глибокого навчання. Нові камери рекомендуються для використання на вулиці та на великих об’єктах – у супермаркетах, торгових центрах, кафе, офісних та складських приміщеннях та інших локаціях. Одна панорамна камера дозволяє замінити кілька простих камер, що робить систему більш ефективною. Нові камери гарантують чітку якість зображення навіть за несприятливих погодних умов. Нові моделі мають широкий динамічний діапазон WDR, що забезпечує максимальну інформативність для розслідування різноманітних подій.

AXIS M4308-PLE Panoramic Camera: Ця непомітна купольна мінікамера для вуличного застосування забезпечує чудову якість зображення та повний панорамний огляд на 360 ° з можливістю запису звуку.

  • AXIS M4308-PLE – це купольна міні-камера з роздільною здатністю 12 Мп та оглядом на 360 °. Ідеально підходить для вуличного застосування, має функцію запису звуку та дозволяє розширити функціональні можливості діючої системи відеоспостереження.

 

  • AXIS P3727-PLE – різнонаправлена камера з оглядом на 360 ° і передає чотири відеопотоку з роздільною здатністю 2 Мп. Підходить для зйомки ширококутних, так і збільшених деталізованих зображень.Ця модель призначена для спостереження за великою територією усередині будівлі або на вулиці. 

 

  • AXIS P3818-PVE – це 13-мегапіксельна мультисенсорна камера. Вона забезпечує «безшовне» панорамне зображення у 180° ультрависокої якості з неймовірною деталізацією та частотою до 30 кадрів на секунду.Усі 3 зображення об’єднуються в єдиний відеопотік для ідеального огляду без жодних швів. Це відмінний варіант у ситуації, коли необхідно отримати детальну картину того, що відбувається. Крім того, завдяки вбудованій в камери AXIS M4308-PLE та AXIS P3727-PLE ІЧ-підсвічування Axis OptimizedIR  , відеоспостереження можна вести у повній темряві.