032 2362140 | 032 2362141
Понеділок - П`ятниця 09-18
Львів
вул. Пасічна 67

Компанія Axis виходить на ринок засобів контролю доступу

       Communications виходить на ринок засобів контролю фізичного доступу, випускаючи дверний контролер з вбудованим програмним забезпеченням на базі мережевих технологій. Новий мережевий дверний контролер AXIS A1001 стане відмінним доповненням до асортименту новаторських засобів мережевого відео компанії Axis і надасть партнерам і кінцевим користувачам унікальні можливості з точки зору системної інтеграції.

 

   “Розробка авторської продукції для ринку засобів контролю фізичного доступу стала природним кроком в розвитку компанії Axis, оскільки контроль доступу і відеоспостереження тісно взаємопов’язані. Будучи лідером на ринку мережевих відеокамер, компанія відіграє важливу роль в поширенні IP-технологій в охоронному відеоспостереженні. Тепер ми маємо намір застосувати наш багатий досвід в цій сфері на ринку засобів контролю фізичного доступу, який поступово переходить на відкриті IP-технології “, – підкреслює Рей Маурітссон, президент і головний виконавчий директор компанії Axis Communications. Мережевий дверний контролер AXIS A1001 став першим в світі засобом контролю доступу на базі незапатентованих, відкритих IP-технологій. Контролер служить основою для двох різних рішень. Система AXIS Entry Manager (контролер AXIS A1001 з вбудованим програмним забезпеченням) є готовим рішенням, що забезпечує базовий рівень контролю доступу на підприємствах малого та середнього бізнесу (офіси, майстерні, магазини), які налічують приблизно до 10 дверей. Крім того, відкритий прикладний програмний інтерфейс контролера AXIS A1001 дозволяє партнерам компанії Axis з розробки прикладного програмного забезпечення (в рамках програми ADP) розробляти на замовлення більш масштабні системи корпоративного рівня. Партнери компанії Axis за програмою ADP (компанії Aimetis, Genetec, IMRON, Milestone, NextLevel і OnSSI) вже приступили до розробки комплексних систем відеоспостереження та контролю доступу з розширеними функціональними можливостями. Першим ринком, де мережевий дверний контролер AXIS A1001 з’явиться вже в 4-му кварталі 2013 року, стануть США. Саме там вперше набула поширення технологія мережевого відео, а засоби контролю доступу користуються широким попитом. Світовий ринок засобів контролю фізичного доступу оцінюється приблизно в 3 млрд. Дол. США (2012), а його зростання прогнозується на рівні 7 відсотків на рік, тобто до 2017 року обсяг цього ринку повинен скласти близько 4,2 млрд. Дол. США ( за даними дослідницької компанії IHS *). Як зазначає Рей Маурітссон, “новаторська діяльність компанії Axis бере свій початок з розробки в 1984 році перетворювачів протоколів, на зміну яким прийшли принтери і пристрої зберігання даних; згодом, в 1996 році, була випущена перша мережева відеокамера. Наш вихід на ринок засобів контролю фізичного доступу аж ніяк не означає зниження уваги до мережевого відеоспостереження. Ми очікуємо, що засоби контролю фізичного доступу складуть невелику, але при цьому вкрай важливу складову нашого бізнесу “. Основні особливості мережевого дверного контроллера AXIS A1001: 

• відкрита архітектура, яка спрощує інтеграцію засобів відеоспостереження, виявлення несанкціонованого доступу та інших систем;

 • підтримка технології Power over Ethernet, що усуває потребу в поділі проводів живлення і проводів передачі даних; 

• автоматичний запис і синхронізація даних власників карт доступу і системних налаштувань між декількома контролерами та іншими пристроями з можливістю обробки цих даних з будь-якого комп’ютера, підключеного до системи; 

• можливість створення “прикордонного” рішення з окремим контролером для кожних дверей за фіксованою ціною.

   У такому повністю масштабованому вирішенні, на відміну від традиційних рішень з централізованим контролером, кількість дверей не обов’язково повинна бути кратна 4, 8, 16 або 32. • Підтримка більшості з існуючих протоколів та моделей зчитувальних пристроїв, а також такого стандартного електронного та охоронного обладнання, як дверні замки і датчики положення двері. • Програмний майстер установки і кольорова розмітка роз’ємів спрощують установку системи і перевірку працездатності дверних замків, а також підключення пристроїв, що зчитують і інших пристроїв. • Відповідність API вимогам галузевого стандарту ONVIF за профілем C гарантує безперешкодну взаємодію клієнтського ПЗ і пристроїв контролю фізичного доступу (PACS) з мережевими системами відеоспостереження.