032 2362140 | 032 2362141
Понеділок - П`ятниця 09-18
Львів
вул. Пасічна 67

SAMSUNG

    Знаменита корейська компанія Samsung вперше представила свої міні АТС ще в середині 90-х. Висока якість та надійність продукції, доступність та простота використання дозволила швидко завоювати прихильність користувачів та популярність на ринку телекомунікаційних послуг.
    Станції Samsung вирізняються простотою, зручністю і логічністю в процесі експлуатації завдяки комплексного підходу до рішення телекомунікаційних завдань. Також компанія піклується про відповідність продукції сучасним потребам ринку – в її продукції застосовуються цифрова обробка сигнала, ISDN- інтерфейс, Wi-Fi, VoIP тощо.
    Компанія в своєму обладнанні вдало поєднює цінову політику з надійністю, якістю та технічною функціональністю. Завдяки модульному принципу побудови і розширення, міні АТС може легко пристосовуватись до конкретних потреб замовника. Цифрові АТС Samsung мають сумісність з продукцією інших виробників та з усіма сучасними способами передачі даних, а відмінний сервіс та техпідтримка дозволяє якісно та швидко вирішити проблему чи технічне завдання, не створюючи незручностей замовнику.