032 2362140 | 032 2362141
Понеділок - П`ятниця 09-18
Львів
вул. Пасічна 67

SATEL

   Фірма SATEL є приватною компанією з 100-відсотковою участю польського капіталу, яка займається проектуванням, виробництвом і продажем електронних пристроїв охоронної сигналізації найвищої якості. Асортимент продукції фірми SATEL включає, перш за все, приймально-контрольні прилади, сигналізатори, сповіщувачі, станції моніторингу, радіоконтролери і блоки живлення.Як обладнання, так і його програмне забезпечення, засновані на новаторських технологічних рішеннях, повністю розроблених висококваліфікованим інженерно-технічним персоналом нашого відділу досліджень і розробок. Постійні капіталовкладення в нові технології забезпечили фірмі SATEL провідну позицію на ринку, а вміння правильно розпізнавати і задовольняти потреби ринку,приносить результати, у вигляді розвитку технічної думки і підвищення життєвого рівня користувачів наших виробів.
   Виробничий процес, в якому використані сучасні технологічні лінії провідних світових виробників, майже повністю автоматизований, це гарантує збереження незмінних технологічних умов і дозволяє виготовляти майже безвідмовні продукти. Застосування передових технологій у виробництві та постійна взаємодія з постачальниками кращих вузлів і деталей забезпечує високий рівень техніки, що випускається. Висока продуктивність і універсальність машинного парку дозволяють підтримати привабливі ціни для повного асортименту продукції.
   Якість продукції контролюється на кожному етапі – з фази розробки проекту і до здачі головного прототипу в виробництво – кожен виріб має обов’язково задовольняти цілий ряд вимог, крім того, воно підлягає багаторазовому тестування, завдяки чому воно характеризується оптимальними якостями, як-то: надійність, зручність монтажу і використання. У фірмі SATEL функціонує сертифікована система управління якістю, що відповідає стандартам ISO.
   Продукти фірми SATEL завоювали визнання тисячею дистриб’юторів, установників, охоронних агентств, а також вітчизняних і зарубіжних користувачів. Мережа авторизованих дистриб’юторів охоплює всю територію Польщі, а динамічно розвивається експорт означає успішну співпрацю з партнерами в більш ніж шістдесяти країнах Європи і Азії.
   З моменту створення в 1990 році фірма постійно розвивається, в зв’язку з чим, зростає і число її співробітників, яке в даний момент становить близько 300 осіб. Гарна атмосфера співпраці і участь всього персоналу в процесі вдосконалення фірми це один з основних факторів, який безпосередньо впливає на постійне зростання задоволення Клієнтів і в результаті – на комерційний успіх фірми.