032 2362140 | 032 2362141
Понеділок - П`ятниця 09-18
Львів
вул. Пасічна 67

Структурована кабельна система

   Структорована кабельна система (СКС) – ієрархічна кабельна система, що включає в себе всі необхідні пасивні компоненти для створення середовища передачі інформації: телекомунікаційні кабелі, з’єднувальні патч-корди, пасивне комутаційне обладнання.

   СКС є універсальним і гнучким вирішенням задачі побудови кабельної інфраструктури будівлі, причому ця інфраструктура адаптована до даної будівлі і здатна підтримувати найширший діапазон застосувань (сервісів). СКС може використовуватись не лише в локальних мережах та телефонії, а також для передачі сигналів в системах контролю, моніторингу, управління господарськими службами будівлі (охоронна та пожежна сигналізації, системи відеоспостереження тощо).

   Основними стандартами на кабельне обладнання приміщень є американський ANSI/TIA/EIA-568 та міжнародний ISO/IEC 11801. Прийняті принципи архітектурної організації структурованих кабельних систем визначили їхню універсальність, яка відповідає найвищим вимогам. Широка номенклатура та висока якість виробів визначили високу популярність СКС. Вони використовуються не лише при розведенні силових електроліній та модернізації внутрішньої телефонної мережі, а й при побудові комунікацій систем автоматизації та управління технологічним обладнанням, прокладання ліній охоронно-пожежної сигналізації, комп’ютерних мереж та інформаційних систем, включаючи системи голосової та відео зв’язку, передачі комп’ютерних даних, охоронного та промислового телебачення і т. д.

   Компанія “Паралель-Львів” має статус офіційного інсталятора таких відомих брендів, як Amp Netconnect та OK-NET.