032 2362140 | 032 2362141
Понеділок - П`ятниця 09-18
Львів
вул. Пасічна 67

РОЗУМНИЙ ДІМ, БЕЗПЕКА

     Розумний будинок компанії CAME має інноваційну архітектуру, яка забезпечує простоту установки і експлуатації, можливість розширення та унікальні робочі характеристики, в систему, крім модулів “розумного будинку”, покликаних забезпечити комфорт, безпека та енергозбереження, входить сервер ETI / DOMO, в якому розташовується контролер для управління всім встановленим обладнанням. Цей сервер підключений з одного боку до локальної мережі (LAN, або Local Area Network) для використання всіх характеристик швидкості і розширення, з іншого боку – до інформаційної шини, призначеної для модулів домашньої автоматизації, де вони взаємодіють між собою в умовах повної автономії і безпеки.Всі комплектуючі встановлюються на DIN-рейку в стандартних розподільних коробах.

Управляти системою можна за допомогою підключення по локальній мережі до сервера нових контрольних панелей Touch Screen TS7 і TS10. “Розумний будинок” можна контролювати не тільки за допомогою сенсорних панелей, але і за допомогою бездротового підключення за допомогою мобільних пристроїв (планшета, смартфона), на яких встановлено спеціальний додаток CAME DOMOTIC з тим же графічним інтерфейсом управління системою, що і на самих сенсорних панелях.

      Домашня автоматизація, яка покращує ваші звички у стилі життя

    Від автоматики до освітлення, від відеодомофону до систем контролю температури та охоронної сигналізації, всі пристрої розроблені таким чином, щоб забезпечити максимальний комфорт та безпеку. Ви можете насолоджуватися своїм будинком, навіть коли вас там немає.
 

     Створіть свій власний сценарій

    Завдяки новій системі домашньої автоматизації Came Domotic 3.0, саме ваш будинок адаптується до вашого способу життя. Виберіть новий спосіб життя і покладіть технологію на службу своєму життю: економте час і енергію, отримуйте добробут і безпеку.
 

     Технологія, яка підвищує цінність вашого будинку

    Came Domotic 3.0 додає значення вашому дому.У центрі всіх пристроїв Came зосереджує увагу на технологічних інноваціях та дизайні, завжди витонченому, 100% Made in Italy. Came Domotic 3.0 пропонує передову, всеосяжну, інтегровану та модульну систему домашньої автоматизації, здатну адаптуватися до ваших звичок у житті.

 

    Ми допоможемо підібрати необхідне обладнання та інтегрувати систему в Ваш дім. Звертайтеся до нас, щоб отримати консультацію або пораду.