032 2362140 | 032 2362141
Понеділок - П`ятниця 09-18
Львів
вул. Пасічна 67

Волоконно-оптичні лінії

        Останнім часом одним з найбільш перспективних напрямків побудови мереж зв’язку  є волоконно-оптичні лінії зв’язку, при яких відбувається передача великих потоків інформації на значні відстані. Підставою для такого висновку є ряд особливостей, властивих оптичним волокнам серед яких є : дуже мале загасання світлового сигналу у волокні,високий захист ВОЛЗ від несанкціонованого доступу,стійкість ВОЛЗ до електромагнітних перешкод з боку оточуючих мідних кабельних систем, електробезпека та довговічність ВОЛЗ.

Компанія «Паралель-Львів» проводить повний комплекс робіт з проектування, будівництва та обслуговування телекомунікаційних мереж: 

– інжинірингові послуги в сфері телекомунікацій; 

– розробка технічного завдання;

– розробка та погодження проектної документації;

– будівництво телефонної каналізації; 

– прокладання кабелю в кабельній каналізації, по будівлях та спорудах;

– підвіска кабелю по упорах;

– монтаж та вимірювання волоконно-оптичних кабелів зв’язку;

– комплекс робіт по підтриманню характеристик передачі та механічних параметрів волоконно-оптичних кабелів (ВОК); 

– аварійно-відновлювані роботи та ремонтно-профілактичні роботи на ВОЛЗ.

   Підприємство у своїй структурі має низку підрозділів, що формують замкнутий цикл виробництва, а саме: проектно-вишукувальна група, будівельні дільниці, підрозділ безтраншейних технологій, акредитована електротехнічна лабораторія, дільниці технічної експлуатації лінійно-кабельних споруд. Роботи виконуються з використанням високоякісної техніки і обладнання. На всі збудовані об’єкти встановлено гарантійний термін від 12 місяців і більше.

СКС

    Структорована кабельна система (СКС) – ієрархічна кабельна система, що включає в себе всі необхідні пасивні компоненти для створення середовища передачі інформації: телекомунікаційні кабелі, з’єднувальні патч-корди, пасивне комутаційне обладнання.

   СКС є універсальним і гнучким вирішенням задачі побудови кабельної інфраструктури будівлі, причому ця інфраструктура адаптована до даної будівлі і здатна підтримувати найширший діапазон застосувань (сервісів). СКС може використовуватись не лише в локальних мережах та телефонії, а також для передачі сигналів в системах контролю, моніторингу, управління господарськими службами будівлі (охоронна та пожежна сигналізації, системи відеоспостереження тощо).

   Основними стандартами на кабельне обладнання приміщень є американський ANSI/TIA/EIA-568 та міжнародний ISO/IEC 11801. Прийняті принципи архітектурної організації структурованих кабельних систем визначили їхню універсальність, яка відповідає найвищим вимогам. Широка номенклатура та висока якість виробів визначили високу популярність СКС. Вони використовуються не лише при розведенні силових електроліній та модернізації внутрішньої телефонної мережі, а й при побудові комунікацій систем автоматизації та управління технологічним обладнанням, прокладання ліній охоронно-пожежної сигналізації, комп’ютерних мереж та інформаційних систем, включаючи системи голосової та відео зв’язку, передачі комп’ютерних даних, охоронного та промислового телебачення і т. д.

   Компанія “Паралель-Львів” має статус офіційного інсталятора таких відомих брендів, як Amp Netconnect та OK-NET.

Офісні АТС

   Оптимізувати зв’язок у сучасному офісі можна за допомогою офісної АТС, яка дає можливість якісного і  надійного внутрішнього телефонного зв’язку. Офісна АТС – це телекомунікаційний пристрій, що забезпечує зв’язок між внутрішніми телефонними лініями та зовнішніми лініями загального користування.

   Офісні АТС розрізняються:
– аналогові;
– цифрові.

   Аналогові станції мають ряд принципових обмежень у сервісі. Цифрові станції порівняно з аналоговими мають розширений перелік функцій. Найефективніше використання цифрових АТС забезпечується, якщо кількість портів перевищує 50.

   

   Офісна АТС має широкий набір функцій,а саме:
– розподіл вхідних дзвінків;
– переадресація виклику;
– введення інформації про абонента на дисплей телефону або комп’ютера;
– внутрішній зв’язок без виходу на міський номер (дозволяє співробітникам компанії спілкуватися між собою всередині офісу за телефоном, набравши тільки 2–3 цифри);
– конференц-зв’язок (дозволяє керівникові проводити екстрені або планові наради за телефоном одразу з декількома абонентами);
– селекторний зв’язок (використовується керівниками й секретарями для оголошення інформації конкретному співробітникові або всім співробітникам компанії);
– автосекретар (функція дає можливість запрограмувати автовідповідач на вхідний дзвінок);
– підключення міні-стільникової мережі DECT;
– голосова пошта;
– можливість побудови єдиної мережі АТС по телефонних каналах або IP.

 

   Компанія “Паралель-Львів” виконує продаж, монтаж та встановлення офісних АТС відомих брендів SAMSUNG, LG NORTEL, Panasonic.