032 2362140 | 032 2362141
Понеділок - П`ятниця 09-18
Львів
вул. Пасічна 67

Волоконно-оптичні лінії зв'язку

  Останнім часом одним з найбільш перспективних напрямків побудови мереж зв’язку  є волоконно-оптичні лінії зв’язку, при яких відбувається передача великих потоків інформації на значні відстані. Підставою для такого висновку є ряд особливостей, властивих оптичним волокнам серед яких є : дуже мале загасання світлового сигналу у волокні,високий захист ВОЛЗ від несанкціонованого доступу,стійкість ВОЛЗ до електромагнітних перешкод з боку оточуючих мідних кабельних систем, електробезпека та довговічність ВОЛЗ.

СКС

  Структорована кабельна система (СКС) – ієрархічна кабельна система, що включає в себе всі необхідні пасивні компоненти для створення середовища передачі інформації: телекомунікаційні кабелі, з’єднувальні патч-корди, пасивне комутаційне обладнання. СКС є універсальним і гнучким вирішенням задачі побудови кабельної інфраструктури будівлі, причому ця інфраструктура адаптована до даної будівлі і здатна підтримувати найширший діапазон застосувань (сервісів).
 

Офісні АТС

  Оптимізувати зв’язок у сучасному офісі можна за допомогою офісної АТС, яка дає можливість якісного і надійного внутрішнього телефонного зв’язку .

 Офісна АТС – це телекомунікаційний пристрій, що забезпечує зв’язок між внутрішніми телефонними лініями та зовнішніми лініями загального користування.

 Офісні АТС розрізняються на аналогові та цифрові.