032 2362140 | 032 2362141
Понеділок - П`ятниця 09-18
Львів
вул. Пасічна 67

Волоконно-оптичні лінії зв'язку

   Волоконно-оптичні лінії зв’язку (ВОЛЗ)  

 

    Останнім часом одним з найбільш перспективних напрямків побудови мереж зв’язку є волоконно-оптичні лінії зв’язку, при яких відбувається передача великих потоків інформації на значні відстані. Підставою для такого висновку є ряд особливостей, властивих оптичним волокнам серед яких є : дуже мале загасання світлового сигналу у волокні,високий захист ВОЛЗ від несанкціонованого доступу,стійкість ВОЛЗ до електромагнітних перешкод з боку оточуючих мідних кабельних систем, електробезпека тадовговічність ВОЛЗ.

   

   Компанія «Паралель-Львів» проводить повний комплекс робіт з проектування, будівництва та обслуговування телекомунікаційних мереж: 

– інжинірингові послуги в сфері телекомунікацій; 

– розробка технічного завдання;

– розробка та погодження проектної документації;

– будівництво телефонної каналізації; 

– прокладання кабелю в кабельній каналізації, по будівлях та спорудах;

– підвіска кабелю по упорах;

– монтаж та вимірювання волоконно-оптичних кабелів зв’язку;

– комплекс робіт по підтриманню характеристик передачі та механічних параметрів волоконно-оптичних кабелів (ВОК); 

– аварійно-відновлювані роботи та ремонтно-профілактичні роботи на ВОЛЗ.

   

   Підприємство у своїй структурі має низку підрозділів, що формують замкнутий цикл виробництва, а саме: проектно-вишукувальна група, будівельні дільниці, підрозділ безтраншейних технологій, акредитована електротехнічна лабораторія, дільниці технічної експлуатації лінійно-кабельних споруд. Роботи виконуються з використанням високоякісної техніки і обладнання. На всі збудовані об’єкти встановлено гарантійний термін від 12 місяців і більше.