032 2362140 | 032 2362141
Понеділок - П`ятниця 09-18
Львів
вул. Пасічна 67

WISNIOWSKI

      WIŚNIOWSKI більше 29 років досвіду у будівельній галузі, це технологічно-виробничий центр який забезпечує якість і найвищі стандарти, а постійне вдосконалення персоналу, продукції та технологічних ліній сприяють створенню виробів найвищого класу.
     Знання, досвід та висока кваліфікація працівників компанії поєднуються з ефективним використанням сучасних технологій,це забезпечує постійний розвиток підприємства, вдосконалення технічної функціональності продукції і відповідність нормам та стандартам. Сучасна технологічна лінія, керована комп’ютером забезпечує виготовлення продукції в сучасному, повністю автоматизованому та контрольованому процесі виробництва. Висококласні компоненти та спеціальна система контролю роботи лінії гарантують надійну якість панелі. При цьому,WIŚNIOWSKI не забуває про екологію – для виробництва використовується поліуретанова піна без фреонів. Система DUPLEX це гарантія довгострокового використання виробу.  У відділах оцинковування та фарбування сталеві ворота та огорожі стають міцними та естетичними. Подвійний захист поверхні забезпечує високий рівень захисту та гарантує довгострокове використання виробу. У сучасному та екологічному порошковому фарбуванні всім процесом керують комп’ютери, завдяки чому хімічні та температурні параметри підтримуються з гарантованою точністю. Багатофункціональна система транспортування елементів забезпечує безперервність роботи лінії. Завдяки цьому процес є економним, а пропускна здатність лінії оптимізована. Високу міцність фарбованого елементу досягається завдяки двом конверсійним покриттям: фосфатному та силановому, які збільшують чіпкість цього третього – правильного фарбованого покриття. Високоякісні фасадні поліефірні фарби відповідають вимогам європейських стандартів QUALICOAT та GSB. Завдяки цій просунутій технології досягається відмінний захисний та декоративний результат.В процесі гарячого цинкування на поверхні сталі утворюється покриття, що захищає сталь від корозії. Цілий виріб занурюється у рідкий цинк (450°C), який досягає всіх, навіть важкодоступних місць, а сплав цинку з нікелем і вісмутом, що називається Technigalva Plus забезпечує високу якість цинкового покриття.
   Доказом ефективності є отримані компанією Сертифікати ISO 9001:2008 та OHSAS 18001:2007. Всі вироби, що виготовляються мають необхідні Сертифікати, Рекомендації та Гігієнічні атестати.
Zertifikat TMS deutsch A4