032 2362140 | 032 2362141
Понеділок - П`ятниця 09-18
Львів
вул. Пасічна 67

Axis Communications представила два високоефективні основні блоки для малопомітного відеоспостереження

          Axis Communications оголосила про випуск двох високоефективних основних блоків AXIS FA51 та AXIS FA51-B. Вони призначені для малопомітного відеоспостереження у магазинах, банках та офісах. Дані пристрої легко інтегруються до інших систем. Вони оснащені HDMI-виходом, що дозволяє відображати відео на моніторі для публічного перегляду в режимі реального часу і таким чином запобігати потенційним крадіжкам.

Функція розпізнавання облич AXIS Face Detector сигналізує потенційним порушникам про те, що за ними спостерігають: при підключенні блоків до монітора обличчя людей на зображенні виділяються квадратами. Такі пристрої можна встановлювати на входах до магазинів або на касах самообслуговування, що дозволяє оптимізувати витрати на персонал служби охорони та безпеки.

 

Сумісний із усіма сенсорними блоками AXIS FA, основний блок AXIS FA51 підтримує один повноформатний відеопотік HDTV 1080p із високою частотою кадрів. Тому він гарантує чудову якість відео. Функція Forensic WDR забезпечує відмінне опрацювання деталей, навіть якщо об’єкти рухаються, а в кадрі є значний перепад освітленості. Оскільки основний блок можна підключати безпосередньо до монітора, це знижує затримку передачі даних та ризик виникнення несправностей. Крім того, поки живлення, камера продовжуватиме виводити зображення на монітор навіть у разі відключення мережі.

 

AXIS FA51-B – UR-сертифікований блок у мінімальній комплектації, призначений для інтеграції в UL-сертифіковані системи. Пристрій поставляється в упаковках по 10 штук, що допомагає скоротити час та витрати на упаковку та транспортування. Крім того, блок поставляється без корпусу, що забезпечує його вентиляцію та спрощує регулювання температури.